14.02.2016

 

 

საფეხბურთო პორტალი 11x11.com.ge წარმოადგემოუკიდებელ საინფორმაციო სააგენტოს, რომელიც ოპერატიულად ავრცელებს მსოფლიო ფეხბურთის ამბებს, თითქმის ცოცხალ რეჟიმში.

გარდა ინფორმაციულობისა,  მომხმარებელს მიაწვდის შეძლებისდაგვარად სრულ სტატისტიკას მსოფლიოს ყველა საფეხბურთო ლიგისა და დიდი ტურნირების შესახებ. ეს უკანასკნელი განსაკუთრებულად დაეხმარება ტოტალიზატორის მოთამაშეებს. 

ვებ-პორტალი წარმოადგენს დამოუკიდებელ სუბიექტს და თანამშრომლობს მისსავე მოსახელე საფეხბურთო გაზეთ 11x11-თან. 

სურვილებისა და წინადადებებისთვის მოგვმართეთ.

+995 598 44-09-09

soccer11x11@gmail.com

www.11x11.com.ge

11x11.com.ge

 

 

0. England - Premier League
FT Arsenal 2
Leicester City 1
FT Aston Villa 0
Liverpool 6
FT Manchester City 1
Tottenham Hotspur 2
1. Italy - Serie A
FT AC Milan 2
Genoa 1
FT Palermo 1
Torino 3
FT Sampdoria 0
Atalanta 0
FT Udinese 0
Bologna 1
23:45 Fiorentina ?
Inter ?
2. Italy - Serie B
FT Spezia 3
Livorno 0
3. Spain - Liga BBVA
FT Real Sociedad 3
Granada 0
FT Sevilla 2
Las Palmas 0
 76 Eibar 2
Levante 0
 76 Getafe 0
Atletico Madrid 1
23:30 Barcelona ?
Celta Vigo ?
4. Spain - Liga Adelante
FT Cordoba 0
Zaragoza 2
FT Huesca 0
Girona 1
FT Leganes 2
Osasuna 0
FT Llagostera 2
Albacete 0
FT Real Oviedo 1
Tenerife 0
 33 Numancia 1
Mallorca 0
5. Spain - Segunda B:: group IV
 90+2 Real Jaen 0
UCAM Murcia 1
6. Germany - Bundesliga
FT Hamburger SV 3
Borussia Moenchengladbach 2
FT Augsburg 1
Bayern Munich 3
7. Germany - 2nd Bundesliga
FT Eintracht Braunschweig 1
Arminia Bielefeld 0
FT Freiburg 1
Fortuna Duesseldorf 2
FT Union Berlin 3
1860 Muenchen 0
8. Germany - 3rd Liga
FT Erzgebirge Aue 0
Wuerzburger Kickers 0
FT Dynamo Dresden 2
Werder Bremen II 1
9. France - Ligue 1
FT Lyon 4
Caen 1
FT Saint-Etienne 1
Monaco 1
00:00 Nice ?
Marseille ?
10. Netherlands - Eredivisie
FT FC Groningen 1
Ajax 2
FT Excelsior 2
ADO Den Haag 4
FT PEC Zwolle 3
Feyenoord 1
FT NEC Nijmegen 0
PSV Eindhoven 3
11. Belgium - Pro League
FT Oostende 0
Club Brugge 2
 88 Westerlo 2
Standard Liege 0
23:00 St.Truiden ?
KV Mechelen ?
12. Belgium - 2nd Division
FT Cercle Bruges 2
Roeselare 1
FT Coxyde 3
Virton 3
FT Union St.-Gilloise 1
Tubize 2
13. Portugal - Primeira Liga
FT Arouca 3
Uniao da Madeira 0
FT Estoril 2
Tondela 1
 87 Boavista 0
Academica 0
23:15 Maritimo ?
Braga ?
14. Portugal - Segunda Liga
FT Feirense 2
Portimonense 1
FT Vitoria de Guimaraes B 1
Leixoes 0
15. International - Friendlies
FT Uzbekistan 2
Lebanon 0
16. International - Club Friendlies
FT Rubin Kazan 1
Amkar 1
FT FC Koebenhavn 3
Guangzhou Evergrande 1
FT AIK 4
IFK Norrkoeping 1
FT Malmoe FF 1
Broendby IF 0
FT FC Wacker Innsbruck 1
SoenderjyskE 0
FT Randers FC 3
Lokomotivi Tbilisi 0
FT OB 1
Siroki Brijeg 1
FT CSKA Moscow 0
Amkar 0
FT IFK Gothenburg 2
Stabaek 0
FT Viking 1
FK Haugesund 4
17. Austria - Bundesliga
FT Austria Wien 0
Rapid Wien 3
18. Switzerland - Super League
Postp. Sion ?
St. Gallen ?
FT Grasshopper 0
Basel 4
FT Luzern 1
FC Zuerich 2
19. Switzerland - Challenge League
FT Schaffhausen 0
Xamax 0
FT Wohlen 1
Lausanne 3
20. Greece - Super League
FT PAS Giannina 0
Panathinaikos 3
FT AEL Kalloni FC 1
Panionios 1
FT Panaitolikos 2
Levadiakos 0
 60 PAOK Thessaloniki FC 0
Iraklis 0
21. Greece - Football League
FT AOK Kerkyra 2
Panachaiki 1
FT Anagennisi Karditsas 1
Kallithea 1
FT Panserraikos FC 1
Kissamikos FC 0
FT Trikala 0
Agrotikos 0
Ergotelis 0
Acharnaikos FC 3
Olympiacos Volou 0
Zakynthos APS 3
22. Turkey - Super Lig
FT Gaziantepspor 0
Akhisar Belediye Genclik Ve Spor 1
FT Sivasspor 2
Rizespor 1
FT Eskisehirspor 3
Antalyaspor 2
 86 Istanbul Basaksehir 2
Besiktas 2
23. Turkey - 1st Lig
FT Balikesirspor 1
Elazigspor 1
FT Sanliurfaspor 2
Samsunspor 3
FT Giresunspor 3
Goztepe 1
FT Adana Demirspor 3
1461 Trabzon 1
24. Cyprus - 1st League
FT AEK Larnaca 1
Anorthosis 0
FT Pafos FC 4
Ayia Napa 1
FT Aris Limassol 2
Ethnikos Achnas 0
25. Czech Republic - Synot league
FT Mlada Boleslav 3
Banik Ostrava 0
FT Slovacko 1
Viktoria Plzen 2
26. Poland - Ekstraklasa
FT Lech Poznan 5
Termalica Bruk-Bet Nieciecza 2
 90 Legia Warszawa 4
Jagiellonia Bialystok 0
27. Croatia - 1st League
FT Inter Zapresic 1
RNK Split 1
FT NK Zagreb 1
Dinamo Zagreb 2
28. Romania - Liga 1
FT CS Universitatea Craiova 2
Petrolul Ploiesti 0
FT ACS Poli Timisoara 1
FC Voluntari 2
 87 Dinamo Bucuresti 1
Botosani 0
29. Israel - Ligat HaAl
 16 Maccabi Netanya 0
Maccabi Tel Aviv 1
30. Brazil - Paulista A1
 45+3 Agua Santa 2
Capivariano 1
31. Peru - Primera División:: apertura
 20 Union Comercio 0
Alianza Lima 0
32. Mexico - Primera Division:: clausura
 45 CD Guadalajara 0
Leon 0
33. India - I-League
FT DSK Shivajians 2
Salgaocar 3
FT Sporting Club de Goa 3
Mumbai FC 2
34. Singapore - S.League
FT Home United FC 2
Warriors FC 2
FT Young Lions 1
Balestier Khalsa FC 0
35. Azerbaijan - Premier League
FT FC Kapaz 1
Qarabag FK 2
FT FK Qabala 1
Sumqayit 0
36. Iran - Pro League
FT Naft Tehran 1
Esteghlal 0
37. United Arab Emirates - UAE League
FT Bani Yas 1
Emirates Club 1
FT Al-Shabab 1
Al-Jazira 2
38. Australia - Hyundai A-League
FT Western Sydney Wanderers FC 2
Wellington Phoenix 5
FT Central Coast Mariners 2
Adelaide United 3
39. Africa - Champions League:: qualification preliminary round
FT Volcan Club de Moroni 0
Kaizer Chiefs 4
FT Club Africain 2
AS Tanda 0
FT Kedus Giorgis 3
St Michel United 0
FT ZESCO United 2
Al-Ghazal 0
FT Mbabane Swallows 1
APR 0
FT ASCOT 0
ASEC Mimosas 1
FT Lioli 1
Vital'O 2
FT Ashanti Gold 1
MO Bejaia 0
FT Warri Wolves FC 3
Praia Cruz 0
FT Onze Createurs 1
Al Ahli Tripoli 2
40. Africa - Confederations Cup:: preliminary round
FT Diables Noirs 1
Africa Sport d’Abidjan 2
FT St. Eloi Lupopo 2
Bandari FC 0
FT UMS de Loum 0
Deportivo Mongomo 0
FT Kawkab de Marrakech 3
US des Forces Armees 0
FT Nasarawa United FC 2
Academie Generation Foot 1
41. Egypt - Premier League
FT Wadi Degla FC 1
El Zamalek 1
42. Kenya - Premier League
FT Posta Rangers 2
Muhoroni Youth FC 0
FT AFC Leopards 1
Mathare United 1
43. Morocco - Botola Pro
 89 MAT Tetouan 0
Olympic Club de Safi 0
44. South Africa - Premier League
FT Bloemfontein Celtic 0
Chippa United 1
FT SuperSport United 2
University of Pretoria 0
45. Tunisia - Ligue I
FT CA Bizertin 1
AS Kasserine 0
FT EO Sidi Bouzid 0
CS Hammam-Lif 1
FT JS Kairouanaise 0
Ben Guerdane 0
FT Zarzis 1
Gafsa 1
0. England - Premier League
FT Arsenal 2
Leicester City 1
FT Aston Villa 0
Liverpool 6
FT Manchester City 1
Tottenham Hotspur 2
1. Italy - Serie A
FT AC Milan 2
Genoa 1
FT Palermo 1
Torino 3
FT Sampdoria 0
Atalanta 0
FT Udinese 0
Bologna 1
23:45 Fiorentina ?
Inter ?
2. Italy - Serie B
FT Spezia 3
Livorno 0
3. Spain - Liga BBVA
FT Real Sociedad 3
Granada 0
FT Sevilla 2
Las Palmas 0
 76 Eibar 2
Levante 0
 76 Getafe 0
Atletico Madrid 1
23:30 Barcelona ?
Celta Vigo ?
4. Spain - Liga Adelante
FT Cordoba 0
Zaragoza 2
FT Huesca 0
Girona 1
FT Leganes 2
Osasuna 0
FT Llagostera 2
Albacete 0
FT Real Oviedo 1
Tenerife 0
 33 Numancia 1
Mallorca 0
5. Spain - Segunda B:: group IV
 90+2 Real Jaen 0
UCAM Murcia 1
6. Germany - Bundesliga
FT Hamburger SV 3
Borussia Moenchengladbach 2
FT Augsburg 1
Bayern Munich 3
7. Germany - 2nd Bundesliga
FT Eintracht Braunschweig 1
Arminia Bielefeld 0
FT Freiburg 1
Fortuna Duesseldorf 2
FT Union Berlin 3
1860 Muenchen 0
8. Germany - 3rd Liga
FT Erzgebirge Aue 0
Wuerzburger Kickers 0
FT Dynamo Dresden 2
Werder Bremen II 1
9. France - Ligue 1
FT Lyon 4
Caen 1
FT Saint-Etienne 1
Monaco 1
00:00 Nice ?
Marseille ?
10. Netherlands - Eredivisie
FT FC Groningen 1
Ajax 2
FT Excelsior 2
ADO Den Haag 4
FT PEC Zwolle 3
Feyenoord 1
FT NEC Nijmegen 0
PSV Eindhoven 3
11. Belgium - Pro League
FT Oostende 0
Club Brugge 2
 88 Westerlo 2
Standard Liege 0
23:00 St.Truiden ?
KV Mechelen ?
12. Belgium - 2nd Division
FT Cercle Bruges 2
Roeselare 1
FT Coxyde 3
Virton 3
FT Union St.-Gilloise 1
Tubize 2
13. Portugal - Primeira Liga
FT Arouca 3
Uniao da Madeira 0
FT Estoril 2
Tondela 1
 87 Boavista 0
Academica 0
23:15 Maritimo ?
Braga ?
14. Portugal - Segunda Liga
FT Feirense 2
Portimonense 1
FT Vitoria de Guimaraes B 1
Leixoes 0
15. International - Friendlies
FT Uzbekistan 2
Lebanon 0
16. International - Club Friendlies
FT Rubin Kazan 1
Amkar 1
FT FC Koebenhavn 3
Guangzhou Evergrande 1
FT AIK 4
IFK Norrkoeping 1
FT Malmoe FF 1
Broendby IF 0
FT FC Wacker Innsbruck 1
SoenderjyskE 0
FT Randers FC 3
Lokomotivi Tbilisi 0
FT OB 1
Siroki Brijeg 1
FT CSKA Moscow 0
Amkar 0
FT IFK Gothenburg 2
Stabaek 0
FT Viking 1
FK Haugesund 4
17. Austria - Bundesliga
FT Austria Wien 0
Rapid Wien 3
18. Switzerland - Super League
Postp. Sion ?
St. Gallen ?
FT Grasshopper 0
Basel 4
FT Luzern 1
FC Zuerich 2
19. Switzerland - Challenge League
FT Schaffhausen 0
Xamax 0
FT Wohlen 1
Lausanne 3
20. Greece - Super League
FT PAS Giannina 0
Panathinaikos 3
FT AEL Kalloni FC 1
Panionios 1
FT Panaitolikos 2
Levadiakos 0
 60 PAOK Thessaloniki FC 0
Iraklis 0
21. Greece - Football League
FT AOK Kerkyra 2
Panachaiki 1
FT Anagennisi Karditsas 1
Kallithea 1
FT Panserraikos FC 1
Kissamikos FC 0
FT Trikala 0
Agrotikos 0
Ergotelis 0
Acharnaikos FC 3
Olympiacos Volou 0
Zakynthos APS 3
22. Turkey - Super Lig
FT Gaziantepspor 0
Akhisar Belediye Genclik Ve Spor 1
FT Sivasspor 2
Rizespor 1
FT Eskisehirspor 3
Antalyaspor 2
 86 Istanbul Basaksehir 2
Besiktas 2
23. Turkey - 1st Lig
FT Balikesirspor 1
Elazigspor 1
FT Sanliurfaspor 2
Samsunspor 3
FT Giresunspor 3
Goztepe 1
FT Adana Demirspor 3
1461 Trabzon 1
24. Cyprus - 1st League
FT AEK Larnaca 1
Anorthosis 0
FT Pafos FC 4
Ayia Napa 1
FT Aris Limassol 2
Ethnikos Achnas 0
25. Czech Republic - Synot league
FT Mlada Boleslav 3
Banik Ostrava 0
FT Slovacko 1
Viktoria Plzen 2
26. Poland - Ekstraklasa
FT Lech Poznan 5
Termalica Bruk-Bet Nieciecza 2
 90 Legia Warszawa 4
Jagiellonia Bialystok 0
27. Croatia - 1st League
FT Inter Zapresic 1
RNK Split 1
FT NK Zagreb 1
Dinamo Zagreb 2
28. Romania - Liga 1
FT CS Universitatea Craiova 2
Petrolul Ploiesti 0
FT ACS Poli Timisoara 1
FC Voluntari 2
 87 Dinamo Bucuresti 1
Botosani 0
29. Israel - Ligat HaAl
 16 Maccabi Netanya 0
Maccabi Tel Aviv 1
30. Brazil - Paulista A1
 45+3 Agua Santa 2
Capivariano 1
31. Peru - Primera División:: apertura
 20 Union Comercio 0
Alianza Lima 0
32. Mexico - Primera Division:: clausura
 45 CD Guadalajara 0
Leon 0
33. India - I-League
FT DSK Shivajians 2
Salgaocar 3
FT Sporting Club de Goa 3
Mumbai FC 2
34. Singapore - S.League
FT Home United FC 2
Warriors FC 2
FT Young Lions 1
Balestier Khalsa FC 0
35. Azerbaijan - Premier League
FT FC Kapaz 1
Qarabag FK 2
FT FK Qabala 1
Sumqayit 0
36. Iran - Pro League
FT Naft Tehran 1
Esteghlal 0
37. United Arab Emirates - UAE League
FT Bani Yas 1
Emirates Club 1
FT Al-Shabab 1
Al-Jazira 2
38. Australia - Hyundai A-League
FT Western Sydney Wanderers FC 2
Wellington Phoenix 5
FT Central Coast Mariners 2
Adelaide United 3
39. Africa - Champions League:: qualification preliminary round
FT Volcan Club de Moroni 0
Kaizer Chiefs 4
FT Club Africain 2
AS Tanda 0
FT Kedus Giorgis 3
St Michel United 0
FT ZESCO United 2
Al-Ghazal 0
FT Mbabane Swallows 1
APR 0
FT ASCOT 0
ASEC Mimosas 1
FT Lioli 1
Vital'O 2
FT Ashanti Gold 1
MO Bejaia 0
FT Warri Wolves FC 3
Praia Cruz 0
FT Onze Createurs 1
Al Ahli Tripoli 2
40. Africa - Confederations Cup:: preliminary round
FT Diables Noirs 1
Africa Sport d’Abidjan 2
FT St. Eloi Lupopo 2
Bandari FC 0
FT UMS de Loum 0
Deportivo Mongomo 0
FT Kawkab de Marrakech 3
US des Forces Armees 0
FT Nasarawa United FC 2
Academie Generation Foot 1
41. Egypt - Premier League
FT Wadi Degla FC 1
El Zamalek 1
42. Kenya - Premier League
FT Posta Rangers 2
Muhoroni Youth FC 0
FT AFC Leopards 1
Mathare United 1
43. Morocco - Botola Pro
 89 MAT Tetouan 0
Olympic Club de Safi 0
44. South Africa - Premier League
FT Bloemfontein Celtic 0
Chippa United 1
FT SuperSport United 2
University of Pretoria 0
45. Tunisia - Ligue I
FT CA Bizertin 1
AS Kasserine 0
FT EO Sidi Bouzid 0
CS Hammam-Lif 1
FT JS Kairouanaise 0
Ben Guerdane 0
FT Zarzis 1
Gafsa 1
გაზეთი 11x11 საფეხბურთო პორტალი 11x11 -
ამ საიტზე განთავესებული ინფორმაციის გამოყენებისას აუცილებლად უნდა მიუთითოთ 11x11.com.ge
მთავარი | ელვა | მიმოხილვა | ინტერვიუ | სტატია | ყვითელი თამაშგარე | ჩვენს შესახებ