23.04.2014

 

 

საფეხბურთო პორტალი 11x11.com.ge წარმოადგემოუკიდებელ საინფორმაციო სააგენტოს, რომელიც ოპერატიულად ავრცელებს მსოფლიო ფეხბურთის ამბებს, თითქმის ცოცხალ რეჟიმში.

გარდა ინფორმაციულობისა,  მომხმარებელს მიაწვდის შეძლებისდაგვარად სრულ სტატისტიკას მსოფლიოს ყველა საფეხბურთო ლიგისა და დიდი ტურნირების შესახებ. ეს უკანასკნელი განსაკუთრებულად დაეხმარება ტოტალიზატორის მოთამაშეებს. 

ვებ-პორტალი წარმოადგენს დამოუკიდებელ სუბიექტს და თანამშრომლობს მისსავე მოსახელე საფეხბურთო გაზეთ 11x11-თან. 

სურვილებისა და წინადადებებისთვის მოგვმართეთ.

+995 598 44-09-09

site11x11@yahoo.com

www.11x11.com.ge

11x11.com.ge

 

 

C h a m p i o n s L e a g u e - Semi-finals
2014-04-23
22:45 Real Madrid ?
Bayern Munich ?
E n g l a n d - Conference South
2014-04-23
22:45 Basingstoke ?
Concord Rangers ?
22:45 Chelmsford ?
Gosport Borough ?
22:45 Havant and W. ?
Maidenhead U ?
F r a n c e - Ligue 1
2014-04-23
 47 Paris Saint Germain 0
Evian Thonon Gaillard 0
 47 Toulouse 0
Lyon 0
P o r t u g a l - Segunda Liga
2014-04-23
FT Maritimo B 1
Sporting CP B 3
I n t e r n a t i o n a l - Club Friendlies
2014-04-23
FT Burgos CF 1
Valladolid 0
F i n l a n d - Veikkausliiga
2014-04-23
FT FF Jaro 2
FC Lahti 1
FT MYPA 1
VPS 1
FT RoPS 1
FC Inter 0
FT Seinaejoen JK 2
KuPS 0
FT Turku PS 0
IFK Mariehamn 1
G r e e c e - Football League:: Play-Off
2014-04-23
FT AO Kassiopi FC 0
Fostiras 0
FT Iraklis 0
Aiginiakos FC 0
FT Iraklis Psachna FC 1
Olymp. Volou 0
FT Niki Volou 2
Chania FC 1
C y p r u s - 1st League Phase B Group A
2014-04-23
FT Apollon Limassol 3
Anorthosis 0
FT Omonia Nicosia 3
Ermis Aradippou 3
C y p r u s - 1st League Phase B Group B
2014-04-23
FT AE Kouklion 1
Ethnikos Achnas 4
FT Doxa Katokopia 0
AEK Larnaca 0
FT Nea Salamis 3
Aris L. 4
R u s s i a - 2. Division East
2014-04-23
FT Radian-Baykal 2
Sibiryak Bratsk 0
FT Sibir Novosibirsk II 1
Yakutiya Yakutsk 2
U k r a i n e - Premier League
2014-04-23
FT Sevastopol 5
Met. Zaporizhzhia 0
FT Zorya 2
Karpaty 2
 77 Shakhtar Donetsk 2
Tavriia 1
P o l a n d - 1st League
2014-04-23
FT Dolcan Zabki 0
GKS Katowice 0
FT Kolejarz Stroze 2
Okocimski KS Brzesko 0
FT Puszcza Niepolomice 0
Sandecja Nowy Sacz 1
FT Belchatow 1
Stomil Olsztyn 0
FT Olimpia Grudziadz 0
Plock 0
FT Termalica Bruk-Bet Nieciecza 2
GKS Tychy 71 0
FT Chojniczanka Chojnice 2
Flota Swinoujscie 1
 47 Arka Gdynia 0
Gornik Leczna 0
 33 Energetyk ROW Rybnik 0
Miedz Legnica 0
P o l a n d - 2nd League:: west
2014-04-23
FT Ruch Zdzieszowice 1
Jarota Jarocin 1
FT UKP Zielona Gora 0
TP Ostrovia 1909 0
FT Gryf Wejherowo 0
Rakow Czestochowa 3
FT MKS Kluczbork 1
Odra Opole 0
FT Rozwoj Katowice 0
Zagłębie Sosnowiec 2
21:00 Calisia Kalisz ?
Bytovia Bytow ?
 33 Chrobry Glogow 0
Gornik Walbrzych 0
 33 Polonia Bytom 0
Warta Poznan 1
P o l a n d - 2nd League:: east
2014-04-23
FT Limanovia Limanowa 1
Radomiak Radom 0
FT Olimpia Zambrow 0
Garbarnia 1
FT Pelikan Lowicz 2
Stal Stalowa Wola 0
FT KS Legionovia Legionowo 0
Wigry Suwalki 0
FT Motor Lublin 2
Swit Nowy Dwor 0
FT Wisla Pulawy 2
Stal Rzeszow 1
 33 Znicz Pruszkow 0
Siarka Tarnobrzeg 0
S l o v e n i a - 1. SNL
2014-04-23
FT ND Triglav 1
Domzale 0
FT Gorica 1
NK Krka 0
FT Maribor 0
Rudar Velenje 2
FT NK Celje 0
Zavrc 3
FT Ol Ljubljana 1
Koper 0
H u n g a r y - Liga Kupa Play Off
2014-04-23
 74 Ferencvaros 1
Diosgyor 2
B u l g a r i a - Cup
2014-04-23
FT Lokomotiv Sofia 0
Botev Plovdiv 1
FT Lokomotiv Plovdiv 1
PFC Ludogorets Razgrad 0
L a t v i a - Cup
2014-04-23
 33 Skonto Riga FC 2
Daugava Daugavpils 0
F Y R M a c e d o n i a - Prva Liga
2014-04-23
FT Rabotnicki 1
Fk Metalurg Skopje 2
FT FK Bregalnica Stip 3
FK Gostivar 0
FT FK Gorno Lisice 3
Makedonija GjP 1
FT FK Turnovo 1
Renova 1
FT Shkendija 79 4
Napredok 0
 77 FK Vardar Skopje 0
Pelister 0
S o u t h A m e r i c a - Copa Libertadores:: play-off
2014-04-23
02:45 Nacional ?
Velez Sarsfield ?
05:00 Atletico Nacional ?
Atletico MG ?
05:00 San Lorenzo ?
Gremio ?
07:10 Santos ?
Lanus ?
A r g e n t i n a - Primera B Metropolitana
2014-04-23
22:30 Club Atletico Platense ?
CA Fenix ?
A r g e n t i n a - Argentino A:: 2. stage
2014-04-24
04:45 San Martin de Tucuman ?
Def. Belgrano Villa Ramalho ?
A r g e n t i n a - Argentino A:: relegation group A
2014-04-24
04:00 Club Cipolletti ?
Union de Mar del Plata ?
05:00 Gimnasia y Tiro ?
Club Rivadavia ?
A r g e n t i n a - Argentino A:: relegation group B
2014-04-23
22:00 Central Cordoba ?
Racing Olavarría ?
A r g e n t i n a - Argentino A:: relegation group C
2014-04-24
04:00 CA Chaco For Ever ?
Sportivo Estudiantes ?
A r g e n t i n a - Copa Argentina
2014-04-24
04:00 Gimnasia J ?
Club Atletico Estudiantes ?
04:00 Independiente Rivadavia ?
Almirante Brown ?
B r a z i l - Copa do Brasil
2014-04-23
02:30 America RN ?
Boavista RJ ?
03:30 Brasiliense DF ?
Princesa Solimoes ?
05:00 CRB AL ?
Sao Paulo SP ?
05:00 Tupi MG ?
Fluminense RJ ?
B o l i v i a - Primera Division Clausura
2014-04-24
04:00 Nacional Potosi ?
The Strongest ?
C O N C A C A F - Champions League Play Off
2014-04-24
04:00 Toluca ?
Cruz Azul ?
U S A - Major League Soccer
2014-04-23
03:30 New York Red Bulls ?
Houston Dynamo ?
C o s t a R i c a - Primera División:: clausura
2014-04-24
06:00 Belen Siglo XXI ?
CS Uruguay ?
06:00 C.S. Cartagines ?
Deportivo Saprissa ?
06:00 Club Sport Herediano ?
Deportiva Carmelita ?
06:00 LD Alajuelense ?
Municipal Perez Zeledon ?
06:00 Puntarenas FC ?
Limon ?
06:00 Santos de Guápiles ?
Universidad de Costa Rica ?
G u a t e m a l a - Liga Nacional Clasura
2014-04-24
06:30 Club Xelaju ?
Iztapa ?
A s i a - Champions League Group A
2014-04-23
 47 Al-Jazira 0
Al Shabab 1
 47 Esteghlal 0
Al-Rayyan 0
A s i a - Champions League Group B
2014-04-23
 17 Al Fateh FC 0
Foolad Khuzestan 1
 17 Al Jaish 0
Bunyodkor Tashkent 1
A s i a - Champions League Group E
2014-04-23
FT Pohang Steelers 0
Buriram United 0
FT Shandong Luneng 1
Cerezo Osaka 2
A s i a - Champions League Group F
2014-04-23
FT FC Seoul 2
Beijing Guoan 1
FT Sanfrecce Hiroshima 1
Central Coast Mariners 0
A s i a - AFC Cup Group A
2014-04-23
FT Safa SC 8
Ravshan 0
HT Al-Suwaiq 0
That Ras 0
A s i a - AFC Cup Group E
2014-04-23
FT Persipura Jayapura 0
Home United 2
FT New Radiant 1
Churchill Brothers 2
A s i a - AFC Cup Group F
2014-04-23
FT Ha Noi TT 2
Arema ISL 1
FT Selangor 4
Maziya 1
E g y p t - Premier League:: group 1
2014-04-23
FT Al Mokawloon Al Arab 4
Misr El-Maqasha 2
FT ENPPI 2
El Dakhleya 2
FT Smouha SC 2
Al-Ittihad Al-Sakandary 3
E g y p t - Premier League:: group 2
2014-04-23
FT El Hodood 0
Al Masry 0
K e n y a - Premier League
2014-04-23
FT Thika United 0
Sofapaka 0
FT Bandari 1
Ulinzi Stars 1
FT Gor Mahia 3
Muhoroni Youth fc 0
FT Nairobi City Stars 1
K.R.A. 2
FT Top Fry AllStars 2
KCB 3
FT Tusker FC 0
Chemelil Sugar 1
FT Western Stima 1
SoNy Sugar 1
FT Mathare United 1
AFC Leopards 0
M o r o c c o - Botola Pro
2014-04-23
 72 Wydad Casablanca 0
MAS Fes 0
S o u t h A f r i c a - Premier League
2014-04-23
 3 Bidvest Wits 0
Kaizer Chiefs 0
 3 Lamontville Golden Arrows 0
SuperSport United 0
გაზეთი 11x11 საფეხბურთო პორტალი 11x11 -
ამ საიტზე განთავესებული ინფორმაციის გამოყენებისას აუცილებლად უნდა მიუთითოთ 11x11.com.ge
მთავარი | ელვა | მიმოხილვა | ინტერვიუ | სტატია | ყვითელი თამაშგარე | ჩვენს შესახებ